czech  german  english  romanian        Domů       Mapa webu       Napište nám     vytisknout  
 
  Formy balení materiálů Chirmax  
 

Balení šicích materiálů Chirmax je bezpečné a funkční. Nabízí snadnou manipulaci a optimální mechanickou a bakteriologickou ochranu. Všechny materiály jsou sterilní a připravené k okamžitému použití. Jsou baleny ve foliovém nebo hliníkovém sáčku. Standardní balení chirurgických šicích materiálů je 24 ks (2 tucty),  mikrochirurgie, loop-návleky, kardiochirurgie long-pack, minimální invasivní chirurgie a ouškové jehly jsou baleny po 12 ks, cívky Chirapack jsou baleny po 20 ks.

Do krátkometráže řadíme bezjehlové návleky (přířezy a cívkové Chirapacky), a návleky v atraumatických jehlách. Bezjehlové návleky v přířezech mohou být různých kombinací. Např.: 3x45cm, 2x70cm atd. Plastová cívka, na které je navinuté vlákno o délce 3 m, se nazývá Chirapack. Cívka je určena k jednomu použití a je vždy jedna ve sterilním sáčku (20 sáčků v jednom balení).

jehlový návlek
detail jehly
obr. 1 jehlový návlek
obr. 2 detail jehly

Krátkometráž s jehlou představují návleky v atraumatických jehlách (obr. 1, obr. 2). Jedná se o šicí materiály v různých délkách, které jsou díky spojení s vrtanými atraumatickými jehlami připraveny ihned k použití.

fóliové sáčky fóliový áček
obr. 3 standardní balení fóliových hliníkových sáčků obr. 4 fóliový hliníkový sáček s atraumatickým návlekem

Standardní balení je 24 hliníkových sáčků v krabičce (obr. 3), detail jednoho hliníkového sáčku je zobrazen na obr. 4. Jednotlivé materiály jsou z hlediska orientace rozlišeny barvami, stejně jako v našem katalogu (obr. 5). Balení typu long pack pro kardiochirurgii je znázorněno na obr. 6.

bervené etikety
balení long pack
obr. 5 barevné rozlišení šicího materiálu
obr. 6 balení typu long pack

Šicí materiály jsou baleny pro okamžité použití v novém jednobariérovém hliníkovém obalu. Toto balení má mnoho předností - jednoduchou a bezpečnou manipulaci (obr. 7), vynikající peel-efekt (odtrhnutí), ekologické balení.

al obal
al obal
al obal
al obal
obr. 7 manipulace s hliníkovým obalem

Jako doplňkový sortiment Chirmax nabízí boxy na šicí materiály (obr. 8), stojánky na Chirapack (obr. 9), kryty na stojánky a fixační svorky.

boxy
stojánek
obr. 8 boxy na šicí materiály
obr. 9 stojánek na Chirapacky, 4 trny
 
     
Vitrex Medical A/S  |  MZ ČR  |  Čes. lék. komora  |  SPL ČR  |  ČLS JEP  |  Čes. chir. spol.  |  Intranet Chirmax